Email: info@joqdedana.com       joqdedana App

با اولین ورود به سامانه و تکمیل پروفایل خود

    7 هزار تومان اعتبار رایگان دریافت کنید

متد روانشناسی گروه آموزشی جغد دانا

حرفه ای ها


متد روانشناسی 

«جغد دانا» اولین استارت آپ آموزشی در کشور است که برای هدایت تحصیلی دانش آموزان خود از متد ها و نظریات روانشناسی رفتارگرا بهره برده است.

«جغد دانا» با استفاده از رویکرد « برنامه ریزی عصبی کلامی» یا NLP، تست شخصیت، تست هوش هیجانی و … بهترین و مناسب ترین مشاوران را به دانش آموزان خود معرفی می کند.

تکیه گاه ما برای تحقق مهم ترین هدف خانواده جغد دانا بهره گیری از رویکرد «برنامه ریزی عصبی کلامی» یا NLP است، هدف این رویکرد افزایش اثر بخشی هر فرد با برنامه ریزی مجدد ذهن او است. از نظر ما موفقیت امری اتفاقی یا شانسی نیست و می توان با برنامه ریزی های ذهنی و عینی به موفقیت رسید. شعار اصلی طرفداران این رویکرد این است که موفقیت قابل برنامه ریزی است.

استارت آپ آموزشی «جغد دانا» چطور موفقیت را برای دانش آموزان خود به ارمغان می آورد؟ 

با شناخت تفاوت های ذهنی و شخصیتی هر دانش آموز، مشاورانی را که نقشه­ی ذهنی شبیه تر به دانش آموز دارند پیشنهاد می کنند و با استفاده از رویکرد NLP دانش آموز و مشاور شروع به برنامه ریزی مجدد ذهنی و رفتاری دانش آموز می کنند. به بیان ساده هر دانش آموز با استفاده از تجربیات مشاور نمونه خود و الگو قرار دادن او به تکرار تجربیات و برنامه ریزی مجدد در ذهن و زندگی خود اقدام می کند.

موفقیت چگونه؟

طرفداران این رویکرد معتقدند که موفقیت امری اتفاقی یا شانسی نیست بلکه با بهره گیری از تجربیات انسان های موفق می توان ضمیرناخودآگاه هر فرد را در جهت موفقیت مدنظر برنامه ریزی مجدد کرد. بدین ترتیب دانش آموز ما می تواند با همراهی مشاور نمونه خود که رتبه ی درخشانی را در کنکور سراسری کسب کرده است و از دانشجویان برتر یکی از دانشگاه های مطرح کشور است و استفاده از تجربیات او چه در حوزه تحصیلی چه در زیست اجتماعی اش به موفقیت مدنظر دست پیدا کند.

مشاوران گروه آموزشی جغد دانا متعهد هستند که علاوه بر برنامه ریزی دقیق تحصیلی و پیگیری وضعیت تحصیلی هر دانش آموز با ابزارهای روز تجربیات با ارزش خود در حوزه کنکور و تحصیل را بطور هدفمند به دانش آموز خود منتقل کنند و با ایجاد انگیزه مضاعف در دانش آموز او را در جهت رسیدن به موفقیت همراهی کنند.

محمد غلامزاده

متد روانشناسی گروه آموزشی جغد دانا
متد روانشناسی گروه آموزشی جغد دانا

0 پاسخ به "متد روانشناسی گروه آموزشی جغد دانا"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright joqdedana.com all rights reserved

منوهای نصب در پنل مدیریت