Email: info@joqdedana.com       joqdedana App

با اولین ورود به سامانه و تکمیل پروفایل خود

    7 هزار تومان اعتبار رایگان دریافت کنید

 

گروه آمورشی جغددانا


محمد غلامزاده

مدیر اجرایی

دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی دانشگاه تهران


امیر حسین قندالی

مدیر

 


 

محمد کاردان 

مدیر فنی
گروه آموزشی «جغد دانا» اولین گروه آموزشی آنلاین در کشور است که اقدام به تشکیل استارت آپی آموزشی در حوزه مشاوره و هدایت تحصیلی دانش آموزان سراسر کشور کرده است.


این استارت آپ با استفاده از امکانات تکنولوژیکی روز و در بستر اینترنت اقدام به تشکیل گروه آموزشی از برترین مشاوران تحصیلی سطح کشور کرده است. افتخار و نوآوری این استارت آپ در این است که دانشجویان نخبه و برتر بهترین دانشگاه های کشور را در جهت توسعه عدالت آموزشی در ایران گرد هم آورده است. دانشجویانی که خود به تازگی بهترین نتایج را در کنکورهای سراسری اخیر در تمام گرایش های کسب کرده اند وازآمادگی بالایی جهت انتقال تجارب و هدایت تحصیلی دانش آموزان سرتاسر کشور برخوردار هستند.
گروه آموزشی جغد دانا مفتخر است که با استفاده از ابزارهای مدرن ارتباطی پل رابطی میان بهترین دانشجویان نخبه سرتاسر کشور با دانش آموزان ایران از محروم ترین نقاط تا برخوردار ترین نقاط کشور است.

رسالت و شعار اصلی ما «توسعه عدالت آموزشی به وسعت ایران، برای دانش آموزان ایران» است. و اهتمام گروه آموزشی جغد دانا فراهم آوردن بهترین امکانات آموزشی با رعایت عدالت برای همه دانش آموزان و دانشجویان ایران عزیزماست. : استارت آپ آموزشی جغد دانا حاصل ایده پردازی و خلاقیت دانشجویان نخبه و دغدغه‌مند برترین دانشگاه های کشور است و این استارت آپ با نیازسنجی و امکان سنجی دقیق از نیازهای آموزشی دانش آموزان سرتاسر کشور و با رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای پابه عرصه امکان گذاشته است. بی شک بدون حمایت و پشتیبانی دانشجویان دلسوز و نخبه ایران این امکان فراهم نمی شد و تک تک اعضای خانواده «جغد دانا» در به ثمر رسیدن این فرصت سهیم هستند.

 این گروه آموزشی اقدام به شناسایی نخبگان دانشگاهی و دانشجویان نمونه از سرتاسر کشور کرده است و مفتخر است که با استفاده از ابزارهای تکنولوژیکی در بستر اینترنت و با استفاده از متدهای برنامه ریزی و نظریه های روانشناسی علمی روز دنیا امکان هدایت تحصیلی دانش آموزان سرتاسر کشور با این نخبگان را فراهم کرده است.

ارسال پیام

Copyright joqdedana.com all rights reserved

منوهای نصب در پنل مدیریت