Email: info@joqdedana.com       joqdedana App

با اولین ورود به سامانه و تکمیل پروفایل خود

    7 هزار تومان اعتبار رایگان دریافت کنید

خدمات جغد دانا برای کنکور ۹۸ 

 

 

خلاصه ای از خدمات جغد دانا برای کنکور ۹۸ 


 

خدمات سامانه ای گروه آموزشی جغد دانا

سامانه آموزشی جغد دانا اولین و بهترین سامانه ی آموزشی در ایران است که هر آنچه یک دانش آموز کوشا برای موفقیت و کسب رتبه برتر در کنکور سراسری نیاز دارد فراهم آورده است.

 

دسترسی به تمام مشاوران برتر کشور در سامانه

دانش آموزای عزیز شما می توانید از طریق اپلیکیش موبایل سامانه به بهترین مشاوران رتبه برتر در کشور که تجربه موفقی در مشاوره کنکور داشته اند دسترسی داشته باشید. و بهترین مشاور را با توجه به هدف خود انتخاب نمائید. تنوع گسترده مشاوران برتر در یک سامانه!

ارتباط با برترین ها از طریق فرم 

به اپلیکیشن مراجعه کن و با هر مشاوری که دوست داری از طریق فرم ها ارتباط برقرار کن و مشاور خودت رو رایگان ارزیابی کن، اینطوری بدون دغدغه تا روز کنکور مشاوری رو انتخاب می کنی که خودت انتخاب کردی و بیشترین هماهنگی رو با اون داری.

دفتر برنامه ریزی تحصیلی 

مشاور برتری که انتخاب کردی هر هفته برنامه ریزی دقیقی برات انجام میده، از همه مهم تر این برنامه ریزی از طریق بخش « دفتر برنامه ریزی » به بخش نمودارهای پیشرفت تحصیلی متصل است و علاوه بر اینکه می تونی برنامه دقیق رو در تلفن خودت داشته باشی میتونی پس از انجام دادن تکالیف در اخر هفته پیشرفت خودت رو ببینی و ساعات مطالعه ات هیچوقت فراموشت نمیشه!

آزمون و آزمونک های اختصاصی

می دونی هر مشاوری که خودش رتبه برتر شده چقدر روی تست و آزمون تاکید داره ؟

از طریق این بخش می تونی آزمون هایی که مشاورت برات ارسال می کنه تا نقاط ضعفت رو در درسی تقویت کنه دسترسی داشته باشی و هر هفته آزمون بدی ! یک چیز خیلی باحال! این بخش سامانه به نمودار های پیشرفت تحصیلیت متصل است و می تونی پیشرفتت رو توی آزمون ها و آزمونک های اختصاصی خودت به کمک مشاورت ارزیابی کنی!

نمودار های پیشرفت تحصیلی 

حتما تا اینجای کار با این بخش سامانه آشنا شدی ! پس باید به مزیت های این بخش اشاره کنم! 

مشاورت میتونه برنامه ریزی که برات کرده رو ارزیابی کنه اگر جایی از کارت میلنگه مشاورت می تونه بهت راه کار بده و از همه مهم تر خودت میتونی متوجه بشی برای هر درس چقدر وقت گذاشتی یا چقدر توی هر درس عقب هستی! موفقیت که اتفاقی نیست!!

همچنین مشاورت میتونه از این بخش پیشرفت آزمون هات رو روی نمودار هایی منحصر به فرد ما ارزیابی کنه ! هر دوتون متوجه می شوید کدوم بخش ها نیاز به تمرین بیشتر داری و کجا خیلی بهش مسلطی! 

کتابخانه نکات و جزوات کنکوری 

یک بخش خیلی مهم سامانه که از طریق این بخش می تونی به جزواتی که مشاور ها و رتبه برتر های ما توی طول تحصیل ازشون استفاده کردند دسترسی داشته باشی، جزواتی که هیچ جا پیدا نمیشه جز اینجا! 

همچنین به همه کتب و منابع کنکوری که دوستانت به اشتراک میذارن یا مشاوران ما براتون ارسال می کنند از طریق این بخش دسترسی داری! چه باحال!

جغد دانا بازم خدمات داره در ادامه بهت توضیح میدم

 

ویژگی سامانه آموزشی جغد دانا

گروه آموزشی جغد دانا اولین گروه آموزشی در کشور که سامانه ای ایجاد کرده که به بهترین های کنکور دسترسی مستقیم داشته باشی، دیگه نیازی نیست برای موفقیت در کنکور هزینه های گزاف بکنی، دی وی دی های بی خاصیت بخری و پولت رو خرج آموزش های ویدیویی کنی تو برای موفیت نیاز به یک مشاور حرفه ای داری که مسیر تو رو رفته و موفق شده همه راهکار ها و تجارب برای موفقیتت رو در اختیارت میذاره تازه می تونی یک دوست خوب داشته باشی که بهترین دانشگاه درس میخونه و میخواد تو رو تا رسیدن به هدف نهاییت کمک کنه!

توی سامانه که دیدی چه خدمات متنوعی هست همه اینا برای موفقیت تو تا کنکور الزامی، یک خبر خیلی خوب اینکه لازم نیست وقت زیادی گوشی دستت بگیری و توی سامانه باشی کافیه هر وقت به مشاورت نیاز داشتی یا هر موقع که خواستی آزمون بدی یا جزوه دانلود کنی وازد سامانه بشی !

می دونستی مهم ترین عامل موفقیت توی کنکور فقط و فقط یک مشاوره حرفه ای و با تجربه است؟ برای تویی که از مرکز دوری یا نمیخوای پولت رو توی موسسات بخاطر دی وی دی خرج کنی و فقط نیاز به مشاوری داری که بهت منابع رو معرفی کنه، برات برنامه ریزی کنه، واست آزمون بفرسته که همه این ها به بهترین شکل در سامانه آموزشی جغد دانا فراهم شده است.  

 

پکیج های مشاوران برتر کنکور سراسری

دوستای عزیزم شعار گروه آموزشی جغد دانا «توسعه عدالت آموزشی در ایران برای دانش آموزان ایران» شما می تونی پکیج های مشاوران ما تا کنکور رو با به صرفه ترین حالت و بیشترین خدمات داشته باشی! 

اگر بخوای با کسی مشاوره داشته باشی که خودش رتبه برتر شده و دانش آموز هاش هم رتبه برتر شدند چقدر باید هزینه کنی؟ اصلا فکرش رو کردی چطور باید بهش دسترسی پیدا کنی؟ توی سامانه آموزشی جغد دنا بهترین ها جمع هستند! یک سر به دپارتمان های تخصصی ما بزن تا متوجه بشی! بهترین مشاور رو با کمترین هزینه انتخاب کن و بیشترین خدمات رو بگیر. دیگه نیازی به همایش و دی وی دی و از این کتاب به اون کتاب یا از این کلاس به اون کلاس هم نیست. مشاورت خودش هدایتت میکنه!

راستی توی اپلیکیشن میتونی پکیج های بهترین مشاوران رو ببینی و خودت انتخاب کنی ! هیچ جا اینطوری نیست!

 

مشاوره روانشناسی و انگیزشی

یک خبر خیلی جالب ، ما توی گروه آموزشی جغد دانا یک متد روانشناسی خیلی جالب داریم که جز متد های موفق در امریکا هست و افراد موفق از این متد استفاده می کنند. NLP یا برنامه ریزی عصبی زبانی، یک متد جاافتاده توی روانشناسی رفتارگرا هست که شعار اصلیش اینه که «موفقیت شانسی نیست و قابل برنامه ریزی است » تیم روانشناسی گروه آموزشی جغد دانا بهت کمک می کنند تا با این متد آشنا بشی و بتونی موفق بشی تازه یک چیز خیلی مهم اینکه همه مشاورهای ما ادمای موفق هستند و کافیه یکیشون رو انتخاب کنی و از تجاربش استفاده کنی شک نکن تو هم موفق میشی! 

روانشناسی های ما برات کلی برنامه تدارک دیدن، میتونی ازشون  مشاوره روانشناسی رایگان بگیری و کلی هم برات مطالب مفید و انگیزشی میفرستند. عمرا تا کنکور انگیزت رو از دست بدی!

 

Copyright joqdedana.com all rights reserved

منوهای نصب در پنل مدیریت